Filtruj

Praca Wtryskarki - Dojutrów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy mechanika operatora wtryskarki

KATARZYNAKATARZYNA
Dojutrów

Opis stanowiska pracy naprawa maszyn i urządzeń matryce. technologia plastiku wdrożenie narzędzi do procesu produkcyjnego Kontrola i obsługa wtryskarki, ustawianie i przezbrajanie wtryskarki Wymagania doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy pracę w firmie niemieckiej o ugruntowanej poz...

08.04.202408.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mistrz wydziału wtrysku

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Ostrów Wielkopolski

Twoje zadania: koordynowanie i nadzór prac nad wtryskarkami, formami wtryskowymi i urządzeniami peryferyjnymi, zapewnienie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych, monitorowanie wykonania planu produkcji, zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń, kontrola jakości produkowanych wyrobów, przezbro...

01.06.202401.06.2024

OPERATOR WTRYSKARKI - FRACOWNIK FIZYCZNY

PROFIT BIERNACZYK S. C.PROFIT BIERNACZYK S. C.

Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie Obsługa wtryskarki Mogą być osoby do przyuczenia (mające wcześniejsze doświadczenie w zawodach: ślusarz, elektryk) Chęci do pracy 1 lub 2 zmiany: 7:00-15:00, 15:00-23:00 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - techniczne średni...

20.05.202420.05.2024