Filtruj

Praca Mlodszy Spec

Wynagrodzenie
Mlodszy Spec - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Spec. ds. Logistyki

nowa oferta
JOYNEXT SP. Z O.O.JOYNEXT SP. Z O.O.
Siemianice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zadania Analiza i obsługa zamówień klienta Kontakt z zagranicznymi klientami i spedycjami Organizacja wysyłek do klienta Organizacja transportow Awizacja towarów na portalach klienta Kontrola i optymalizacja zapasów wyrobow gotowych Wyjaśnianie niezgodności oraz reklamacji powstał...

22.05.202422.05.2024

Młodszy Spec. ds. Technicznych​

nowa oferta
POLSKA SP. Z O.O.POLSKA SP. Z O.O.
Świnoujście

Co jest dla nas ważne: wykształcenie średnie mile widziane doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków nastawienie na zmiany w organizacji, współpraca i komunikatywność znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) Mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość przepisów obow...

21.05.202421.05.2024

Młodszy specjalista mechanik

nowa oferta
SONEL S. A.SONEL S. A.
Świdnica

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu.Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Mł...